Cześć! Poznajmy się

Sami jesteśmy klientami

Jako czynnie latający piloci, mamy na co dzień styczność z produktami, które sami oferujemy. Jako ich bieżący użytkownicy jesteśmy w stałym kontakcie z producentami, aby informować ich o tym, co wymaga udoskonalenia, żeby sprostać najbardziej wymagającym użytkownikom.

0
Lat doświadczenia
0
Sprzedanych urządzeń
0
Zatrudnionych pracowników

Początki

LXNAV narodziło się na Słowenii. To właśnie tam zespół doświadczonych programistów, czynnych pilotów, instruktorów oraz światowej klasy zawodników szybowcowych rozpoczął współpracę aby stworzyć to, co pomoże znacznie odciążyć pilotów. Tym samym umożliwi to przekierowanie uwagi pilota na jak najlepsze wykorzystanie osiągów szybowca, którym właśnie leci. Łatwy dostęp do klarownie przedstawianych, spersonalizowanych danych zbieranych na bieżąco w locie ma również bezpośrednie przełożenie na poprawę bezpieczeństwa.
Warto jednak wspomnieć, że nasz sklep to nie tylko LXNAV ale również inne produkty, a asortyment wkrótce się znacznie powiększy 🙂

LS8 cockpit

Jakub Puławski dealerem LXNAV

To właśnie w 2016 roku Jakub został autoryzowanym dealerem LXNAV na Polskę. Od razu postanowił rozpocząć szeroką kampanię na rzecz promocji produktów słoweńskiej firmy oraz takich producentów jak TQ, Naviter, Soaringxx.
Oprócz tego, na Facebook’u zostaje utworzona jedna z największych grup FB o tematyce szybowcowej na świecie. Łączą się w niej piloci oraz sympatycy tej formy lotnictwa, którzy pochodzą nie tylko z Polski.

Get Sponsored – wspieramy młodych pilotów

Na początku roku 2018, LXNAV postanowił stworzyć młodym pilotom możliwość otrzymania na rok urządzenia z oferty LXNAV, które chcieliby wypróbować. To umożliwiło wielu pilotom latanie ze światowej klasy awioniką niezależnie od możliwości finansowych. Projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem i ogłaszany jest co roku w styczniu.

Zespół się powiększa!

Na styczniowym Spotkaniu Szybowników w Bezmiechowej, ogłosiliśmy oficjalnie, że nasz zespół składa się teraz z 3 osób. Do Jakuba Puławskiego dołączyła Kinga Tchorz i Tomasz Hornik. Naszym celem jako większego zespołu jest zapewnić możliwie jak najlepszy support i przyspieszyć czas realizacji zleceń. Oprócz tego, podczas zawodów chcemy zapewniać wsparcie w zakresie użytkowania urządzeń z naszej oferty.

Nasz Team

Jakub Puławski

autoryzowany dealer

Cenię sobie jakość i wielofunkcyjność. Od 2016 doradzam klientom oraz koordynuję zlecenia serwisowe. Mam nadzieję, że niedługo częściej spotkamy się na zawodach!

Kinga Tchorz

autoryzowany dealer

Cenię sobie detale i optymalizację. Chętnie pomogę jeśli masz problem z obsługą lub wyborem swojego urządzenia. Spotkamy się na zawodach!

Tomasz Hornik

autoryzowany dealer

Cenię sobie ergonomię i niezawodność. Chętnie doradzę Ci w doborze odpowiedniego oprzyrządowania do Twojej maszyny. Widzimy się na zawodach!

Nasi Partnerzy