LX90xx

LX90xx

LX9070 jest większą wersją dobrze znanego LXa9050. Przyrząd współpracuje z wariometrem V8, który można opcjonalnie zamienić na V9 lub V80. Bardzo duży ekran stworzony został techniką, która powoduje, że nie ma refleksów dzięki czemu wyświetlane treści są dobrze widoczne nawet wtedy, kiedy słońce świeci prosto w przyrząd. Czujnik światła automatycznie dopasowuje jasność ekranu umożliwiając oszczędzanie baterii bez zaangażowania pilota. Ekran jest dotykowy, a wszystkie udogodnienia sprawiają, że użytkowanie w locie jest bardzo ergonomiczne i przyjemne.

1
Dotykowy ekran
1
LX9070 w użyciu
Kompatybilny z FLARM
Zintegrowany rejestrator lotu

Wysokiej klasy certyfikowany rejestrator IGC z zaawansowanym czujnikiem pracy silnika. Z urządzeniami MOP lub MOP2 współgra również z silnikami JET, Electro oraz FES.

Tryb horyzontalny oraz wertykalny

Prosta konwersja z trybu poziomego na pionowy i odwrotnie.

Mapa, detale oraz cały świat

Zupełnie BEZPŁATNIE – w urządzeniu znajdują się wgrane mapy, ukształtowania terenu, strefy powietrzne oraz dane o lotniskach z całego świata.

ICAO, IFOS, Rogersdata

Dokup oraz zaktualizuj urządzenie o własne mapy ICAO.

Schemat obsługi urządzeń LX

Aby użytkownik z łatwością mógł poruszać się po urządzeniach z rodziny LX, stworzono jeden powtarzalny schemat, taki sam jak w serii LX4/5/70XX

TopMeteo and SkySight weather forecasts.

To jak lot ze swoim osobistym meteorologiem. Dodatek umożliwia wyświetlanie prognoz pogody TopMeteo lub SkySight naniesionych na stronę z zadaniem. Ponad 20 dostępnych możliwych parametrów pogodowych dostępnych w locie umożliwia lepsze zaplanowanie lotu.

Pliki CUPx: pola nadające się do lądowania ze zdjęciem

Stwórz swój własny plik z punktami zwrotnymi i naniesionymi zdjęciami np. pól nadających się do lądowania.